מומחה בכירורגיה של היד ואורתופדית כף יד | כירורג כף יד

 מחפשים כירורג כף יד? נעים להכיר!
ד"ר הס  אברהם, אורתופד וכירורג כף יד מומחה,  הוא יליד מקסיקו סיטי. הוא סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטה בשנת 1969. בשנת 1970, התחיל את עבודתו בבית חולים יוספטל באילת.
במסגרת העבודה ביוספטל, היה רופא בית במחלקה כירורגית – אורטופדית. בשנת 1976, התמחה במחלקה לכירורגיה של היד במרכז רפואי קפלן בניהולו של פרופסור א.קסלר ז"ל – אב המקצוע בארץ.

ד"ר הס אברהם, התחיל במרכז רפואי קפלן כרופא בית.לאחר מכן רופא מומחה, מומחה בכיר, סגן מנהל המחלקה ולבסוף מנהל המחלקה בשבע השנים האחרונות.

במשך השנים בהיותו בבית חולים קפלן השתתף בהרצאות וכנסים ארציים ובין לאומיים בארץ ובחו"ל.  בנוסף ד"ר הס הכשיר רופאים רבים שמהווים את חוד החנית הקליני בארץ.
יש לשכם שאלות שנוגעות לכירורגית כף יד? מחפשים כירורג כף יד מומחה? פנו אלינו עוד היום !

ד"ר הס אברהם, מעניק מגוון שירותים בתחום הכירורגיה של היד:

  • בודק מטופלים ומנתח בבית חולים אסותא בראשון לציון ובאשדוד
  • מנוי בתי משפט כמומחה פוסק בנפגעי ידיים למיניהם
  • חבר בהסתדרות הרפואית (הר"י) ובאיגוד הישראלי לכירורגיה של היד
  • מתן חוות דעת רפואית באופן פרטי לצורכי קביעת נכות או בהתאם למנויי בתי המשפט

ד"ר הס אברהם, מומחה בכירורגיה של היד מטפל בתרדמת בידיים (CTS), מרפק טניס, לחץ על עצבים בכפות הידיים, כריתת גידולים, טיפול בדלקות בגידים, כיווץ אצבעות, מחלות מפרקים, מומים ושיתוקים מלידה, טיפולים שמרניים ועוד. 

יועץ מכבי וכללית מושלם.

ד"ר הס אברהם, דובר שפות: עברית, אנגלית, ספרדית, יידיש.

במידה ואתם סובלים מכאבים בכף היד, דלקת גידים,תסמונת התעלה הקרפלית,תסמונת דה קרוון, או מעוניינים להתייעץ בכל נושא הכשור לכף היד וכירוגיית כף היד – אתם מוזמנים לפנות אלינו.

ד"ר הס הינו רופא בעל ניסיון רב ועובד בשיתוף עם קופות החולים. 

דילוג לתוכן